Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Model | |
| Color |
299 EGP
Out of stock
The HP 125 Wired Mouse includes perfectly positioned left and right buttons and a scroll wheel so you can work in comfort all day.
Connecting some peripheral devices can be a complex and time consuming task. Who needs that? With easy plug and play USB connectivity, you can get your mouse connected quickly so you can get on with your work day.

You should feel good about the products you buy and use. Rest assured, this wired mouse is responsibly made with printed circuit boards that is low halogen 1 .

Antimicrobial coating helps this mouse meets Chinese standards for antimicrobial testing .
| Feature | Details |
| Compatibility | Compatible with PCs with available USB port. |
| Cable length | 180 cm |
| Dimensions (W x D x H) | 11.2 x 6.3 x 3.6 cm |
| Weight | 80.5 g |
| Minimum System Requirements | Available USB port. |
| What’s in the box | Mouse; QSP; Warranty Card; Product Notice |
| Manufacturer Warranty | One-year limited warranty. |
